Szukaj odpowiedzi

Pomaga odnaleźć rozwiązanie problemu prawnego.

Newsletter - najciekawsze artykuły na skrzynkę e-mail !

Dzięki subskrypcji newslettera otrzymacie Państwo na swoją skrzynkę e-mail:

 

Subskrypcja

Państwa adres zostanie przesłany do bazy danych i umieszczony w liście adresów na które będą wysyłane e-maile z newsletterem. Od tej chwili na Państwa adres e-mail co jakis czas będą przesyłane listy elektroniczne w postaci graficznej i tekstowej zawierające newsletter !MASZ PRAWO.

Przesłanie pytania jest równoznaczne z oświadzczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych !MASZ PRAWO, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

Jeśli otrzymaliście Państwo od nas newsletter, a nie wysyłaliście do nas pytania z serwisu i nie wykonaliście żadnej innej czynności zgłaszającej chęć subskrypcji newslettera czyli nie chcecie otrzymywać od nas informacji - prosimy zgłosić ten problem e-mailem na adres redakcja@maszprawo.eu. Najprawdopodobniej Państwa adres został zgłoszony przypadkowo lub świadomie przez osobę trzecią.

Rezygnacja z subskrypcji

Aby zrezygnować z subskrybcji newslettera, prosimy przesłać na adres redakcja@maszprawo.eu e-mail o nastepującej treści:
Rezygnuję z subskrypcji newsletter'a. Proszę trwale usunąć z listy dystrubucyjnej mój adres e-mail i nie wykorzystywać go do celów marketingowych.

Państwa adres zostanie usunięty z bazy adresów, na które wysyłany jest newsletter.