Szukaj odpowiedzi

Pomaga odnaleźć rozwiązanie problemu prawnego.

Polityka prywatności

Jakie informacje zbiera !MASZ PRAWO i w jaki sposób te informacje wykorzystuje?

Zbieramy i wykorzystujemy dane, aby móc odpowiedzieć na PYTANIA skierowane do nas drogą elektroniczną poprzez formularz zapytań (PYTAJ PRAWNIKA) oraz w celu poinformowania zwrotną wiadomością elektroniczną o publikacji odpowiedzi na pytanie. Zbieramy też informacje po to, aby doświadczenia użytkowników serwisu, pytania, uwagi itp. mogły w przyszłości służyć do podnoszenia poziomu merytorycznego !MASZ PRAWO. Poniżej przedstawiamy sposoby otrzymywania przez nas informacji osobowych oraz rodzaje informacji, jakie uzyskujemy. Opisujemy też, w jaki sposób wykorzystujemy te dane.

Rodzaje zbieranych informacji

Formularz PYTAJ PRAWNIKA

Formularz jest elektronicznym programem przesyłającym pocztę elektroniczną bezpośrednio z serwisu !MASZ PRAWO na naszą skrzynkę e-mail. Wpisywane dane - adres e-mail oraz Imię i Nazwisko są obowiązkowe - służą nam wyłącznie do kontaktu zwrotnego. Abyśmy mogli skutecznie odpowiedzieć na zadane pytanie oraz poinformować o publikacji odpowiedzi na stronach serwisu.

Żaden artykuł z odpowiedziš na pytanie nie zawiera jakichkolwiek danych osobowych, informacji, nazw oraz innych treœci umożliwiajšcych osobom postronnym zidentyfikowanie osoby zadajšcej pytanie. Gwarantujemy pełnš anonimowoœć i dyskrecję.

Wyłączność zebranych informacji

!MASZ PRAWO nie dzieli się otrzymanymi informacjami na temat użytkowników serwisu internetowego z osobami trzecimi!

!MASZ PRAWO nie przekazuje danych osobowych swoich klientów żadnym osobom trzecim - wykorzystuje je dla własnych celów. Możemy ujawniać informacje o Tobie, kiedy jest to wymagane przez prawo.

Ochrona danych osobowych

Zabezpieczenie danych osobowych ma dla nas wysoki priorytet. Dbamy o administracyjne, techniczne i fizyczne zabezpieczenia, aby chronić dane osobowe, znajdujące się w naszym posiadaniu, przed nieautoryzowanym ujawnieniem, wykorzystaniem, zmianą i zniszczeniem. Angażujemy się, aby stworzyć odpowiednie procedury kontroli zabezpieczeń, dla ochrony posiadanych przez nas danych osobowych przed wszelkim możliwym do przewidzenia ryzykiem.

Aktualizacja informacji o ochronie danych osobowych

Usługi !MASZ PRAWO będą się z czasem zmieniały. Niniejsza Informacja o Ochronie Danych Osobowych będzie uaktualniana okresowo, aby odzwierciedlać te zmiany i odpowiadające im zmiany w naszych praktykach dotyczących informacji. Za każdym razem, gdy zmienimy niniejszą Informację o Ochronie Danych Osobowych, zmienimy też na niej datę, aby wskazać, kiedy zostały dokonane zmiany. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany naszych praktyk w zakresie informacji oraz zasad naszej Informacji o Ochronie Danych Osobowych oraz do stosowania zmienionych praktyk do wszystkich Twoich danych, jakie posiadamy. Korzystając z tej strony internetowej, wyrażasz zgodę na przyjęcie zasad niniejszej Informacji o Ochronie Danych Osobowych, jak to zostało zaznaczone na początku. Każde kolejne wejście na tę stronę internetową, które będzie nosiło datę późniejszą od daty wysłania przez nas poprawionej Informacji o Ochronie Danych Osobowych, będzie uważane za Twoją zgodę na zasady zawarte w treści poprawionej Informacji. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany tej Informacji o Ochronie Danych Osobowych w dowolnym momencie.

Inne serwisy internetowe powiązane z !MASZ PRAWO

Serwis internetowy !MASZ PRAWO może zawierać linki (hiperłącza) do innych serwisów, które działają niezależnie od !MASZ PRAWO i nie są przez nas kontrolowane. Podajemy linki do innych serwisów wyłącznie dla Twojej wygody i informacji. Inne strony mogą mieć swoje własne zasady ochrony danych osobowych, radzimy więc je sprawdzić, jeśli odwiedzasz jakiekolwiek serwisy z naszych linków. !MASZ PRAWO nie bierze odpowiedzialności za informacje, które są dostarczane przez te strony, albo gromadzone za ich pośrednictwem, ani za jakiekolwiek inne działania tych stron.

Aktualizacja danych osobowych w !MASZ PRAWO

Uważamy, że posiadanie właściwych i aktualnych informacji o Tobie i Twoich preferencjach jest ważne, abyśmy mogli odpowiednio służyć Twoim interesom. Możesz uaktualniać informacje kontaktowe, które nam podajesz wysyłając e-mail, przy użyciu jednej z możliwości podanych poniżej.

Otrzymywanie informacji od !MASZ PRAWO

Wyślemy Ci e-mail tylko, jeśli zadasz pytanie poprzez formularz. E-mail taki będzie zawierał wyłącznie wiadomość o publikacji Odpowiedzi oraz link do artykułu zawierającego odpowiedź. Możesz również otrzymać e-mail jeśli poprosisz nas o skontaktowanie się z Tobą w ten sposób i podasz nam swój adres e-mailowy.

Kontakt z !MASZ PRAWO odnośnie danych osobowych

Jeśli chciałbyś, żebyśmy zaktualizowali Twoje dane kontaktowe albo usunęli Twoje nazwisko z naszej listy korespondencyjnej, albo jeśli masz jakieś pytania na temat praktyk w zakresie ochrony danych osobowych w !MASZ PRAWO, albo na temat Twoich danych personalnych, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza PYTAJ PRAWNIKA lub na adres redakcja (at) maszprawo.eu .

1 czerwca 2006